Виступ в рамках проекту Невідома Дніпропетровщина

04.10.2019

     Нещодавно мене запросили виступити на конкурсі кращих туристичних маршрутів нашаго регіону. Було надзвичайно цікаво дізнатися про гарні та мальовничі,майже нікому не відомі місця нашого краю, де можна побувати та відпочити.     
     Топ-десять кращих туристичних маршрутів визначили ініціатори проєкту  “Невідома Дніпропетровщина“. Конкурс проводили не серед професійних туроператорів, а серед територіальних громад, бо саме їхні мешканці знають найцікавіші місця своєї рідної землі. Оцінювання маршрутів тривало кілька місяців. І ось – фінал. Наша Ірина Каблоцька вже знає – куди варто їхати за враженнями!
     Щоб “розкрутити” свої туристичні маршрути, обов’язково треба створити під них цікаву легенду, – радить Юрій Пасічник – директор академії туризму. Спочатку аудиторія не розуміє.
Втім вони вже існують – неперевершені легенди! Факти з яких мають обґрунтування. Наприклад, дослідник курганів з Павлоградського району давно захоплений однією темою. І вважає її цілком туристичною.
     З десяти фіналістів комісія відібрала п’ять переможців. Але й решта також заслуговує на подяки, вважають ініціатори конкурсу. Всього для участі в ньому надійшло сімнадцять заяв.
Серед переможців виявилися найбільш переконливі у своєму прагненні відкрити для туристів рідний край.
     Проте комісія, до якої увійшли науковці, історики та майстри туризму, знайомилася з кожним маршрутом особисто. І оцінювала підготовку місць для відвідувань з точки зору звичайних туристів.
А це значить, що перетворення Дніпропетровщини на туристичний край вже не легенда. Це доводять невеличкі міста та села.